.

.

Момчињата & Девојки Мат Усна Боја/0.07 оз. Скот

Момчињата & Девојки Мат Усна Боја/0.07 оз. Скот

DEN 766.80

Пристапност
Во достапна форма

Eau de Parfum.ШТО Е ТОА ISCLUTCH ГОЛЕМИНА.ДИСКРЕТНА.ВОЗБУДЛИВА.Том Форд, таму не е повеќе драматично додаток од совршен усна.Тоа е фокусот на лицето и има моќ да ги дефинирате жената на целиот изглед.Колекцијата се изложуваат на decadent гардероба на богатите, vivacious, сензуални нијанси, кои влијаат на расположението и да се трансформира целата погледне за максимално влијание. 0.07 оз.Увезени.ШТО е ТОА DOESRare и егзотични состојки, вклучувајќи soja семе екстракт, Бразилецот murumuru путер и.

Главните карактеристики

Избор на клиент