.

.

Не се лизга Виткање Туш Седиште, Ѕид Хендикеп Туш Столче За Возрасни, Промена Чевли Седиште Одбори-жолта 1

Не се лизга Виткање Туш Седиште, Ѕид Хендикеп Туш Столче За Возрасни, Промена Чевли Седиште Одбори-жолта 1

DEN 986.40

Пристапност
Во достапна форма

☛ Туш Седиште Е Многу Силна,Можат да го Издржат 300 Кг,Е Практично Помошник За капење. ☛ Простор за заштеда Пати До Седиштето : Wall-mount Рамка Туш Седиште Огради За Екстра Простор. ☛ Различни места достапни : Широко се користи во бања,Туш,Одмор,Влезот,Коридор,Промена чевли,Вратата. ☛ Сеопфатна заштита на оние кои им треба помош : Направи стари лица,Болни,Бремени жени,лица со посебни потреби повеќе погодно. ☛ Ако имате назад болест,Изберете го ова туш столица,Ќе ви донесе голема помош.Едноставно, Здрав, И Мултифункционални, Туш И Када Клупата Е Идеален За Оние На Кои Им Треба Дополнителна Помош Во Туш Или Борба Со Ограничена Подвижност.Против пролизгување Панел : Зголемување На Дизајн На Голема површина се Судрат Честичките, И Зголемување на Триење Да се Направи Побезбедно Да се Користи.Кога Стои Во Туш Е Премногу Оптоварување, Туш Стол Може Да Ви Помогне Подобро.Да зачувате Простор : додека Сте Туширање Или Облекување, Можете Лесно Може да се Свитка Седиште Надолу, И Кога Не е Во Употреба, Можете Да превиткајте Го И Далеку За Екстра Простор.Топло Забелешка : Не Се Погодни За Употреба Во Бања.Ако Имате Било какви Прашања Во Врска со Производот Или Не Се Задоволни, ве Молиме Контактирајте со нас.Ние Ќе Ги Реши Сите Проблеми За Вас.Површински Третман : Оксидација Материјал : Abs +304 од не ' Рѓосувачки Челик носивоста : 300kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент