.

.

FURTALK Деца Зимска Шапка Бебе Момчиња Девојчиња Пом Пом Beanie Шапка Двоен Слој Деца Поврзана Зимски Капи Пом

FURTALK Деца Зимска Шапка Бебе Момчиња Девојчиња Пом Пом Beanie Шапка Двоен Слој Деца Поврзана Зимски Капи Пом

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Акрил.Еластична затворање.FURTALK деца beanie е направен од 100% мека акрил,пријатна и сит ; На сплетам бебе зимска шапка има двоен слој ,па тоа е потопол од нормално еден слој акрилик шапка.Нема притисок за вашите деца' главата, додека одржување на топло.Ова дете зимска шапка врши голема флексибилност и stretchability, еластична се уште не е лабава, останува на Деца' глава ,не слајд надолу.Постојат 2 големини : дете(0-3 години,13.38"-18.90") ; младост (3-15 години,19.90"-21.26");.Девојки, момчиња зимска шапка со една симпатична пом пом.Beanie шапка со пом пом ќе изгледа cuter.На акрилик пом не е пренослив.Оваа детска зимска шапка е совршено се вклопуваат за повеќето прилики во секојдневниот живот и е достапен во различни бои за момчиња и девојчиња.Бебе девојка beanie е погодна за двете секојдневен носат во секојдневниот живот и отворено спортски активности : оди скијање, сноубординг, создаваат, уметничко лизгање и повеќе; исто Така, овој зимски капи за момчиња и девојки можат да бидат толку добри подароци за роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година;.Перење инструкции за девојки и момчиња beanie:Рака мие капа со топла вода со благ сапун ;И не железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент