.

.

fengchensety Мали Топла Вода во Шише Преносни Топло Ладно Терапија Топло Торба Торбичка за Врат Рамо дел на Грбот Рака Нозе Половината Потоплите топла Вода во Шише

fengchensety Мали Топла Вода во Шише Преносни Топло Ладно Терапија Топло Торба Торбичка за Врат Рамо дел на

DEN 364.80

Пристапност
Во достапна форма

✤Топла вода торба за болка.Можете да го користите дома, канцеларија или за употреба на отворено, работи одлично за болка во грбот и вратот ослободување, артритис, спортски повреди. ✤Топла терапија помага да се релаксираат вашите уморни мускулите и напнати рамениците од стрес.Тие, исто така, може да се користи и за ладна терапија, лесно се пополни во ладна вода или кршен мраз. ✤Тој е направен од ПВЦ материјал, издржлив да ја користите. ✤Лесен за употреба : Широк шише млазницата.Доаѓа со анти-келеш затка. ✤Тешки топла вода во шише торба, издржливи и долготрајни.Мали Топла Вода во Шише Преносни Топло Ладно Терапија Топло Торба Торбичка за Врат Рамо дел на Грбот Рака Нозе Половината Потоплите топла вода bottle100% сосема нов и висок quality Features : Тој е направен од ПВЦ материјал, издржлив да ја користите.Тешки топла вода во шише торба, издржливи и долготрајни.Лесен за употреба : Широк шише млазницата.Доаѓа со анти-келеш затка.Топла вода торба за болка.Можете да го користите дома, канцеларија или за употреба на отворено, работи одлично за болка во грбот и вратот ослободување, артритис, спортски повреди.Топла терапија помага да се релаксираат вашите уморни мускулите и напнати рамениците од стрес.Тие, исто така, може да се користи и за ладна терапија, лесно се пополни во ладна вода или кршен мраз.Напомена : Две третини од капацитетот е погодна за вбризгување на вода.Заострување на вишок на воздух од торбата по пополнување на вода и нарезници капакот на.Со цел да се обезбеди безбедност, ве молиме да се сврти на топла вода во шише со главата надолу и да се провери за вода истекување.На температура не треба да надминува 80 степени за да се избегне врел.Спецификација : Материјал : ПВЦ+полиестер cloth Optional Боја : 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Size : стан. 17 x 11cm / 6.69 x 4.33 in Quantity : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Топла Вода Торба(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Главните карактеристики

Material:
PVC+polyester cloth
Optional Color:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
Size:
app. 17 x 11cm / 6.69 x 4.33in
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Hot Water Bag(other accessories demo in the picture is not included.) :
Избор на клиент