.

.

Сет од 12 Вљубените Салфетка Прстен Тока Носителот Срце Љубов Салфетка Прстен Двојно Срцето Салфетка Прстен Метал Салфетка Прстен Срце Облик Кристал Салфетка Прст?

Сет од 12 Вљубените Салфетка Прстен Тока Носителот Срце Љубов Салфетка Прстен Двојно Срцето Салфетка Прстен

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакување вклучува : постојат 12 парчиња на двојно срцето салфетка прстени во собата, соодветна големина нема да заземаат премногу простор и е погоден за повеќето салфетка облека.Зголемување на атмосфера на трпезариска маса : љубов салфетка прстен прави салфетка платно веќе не е монотон, со користење на љубовта салфетка прстен да ги красат салфетка крпа или шише вино на вашата маса може да додадете романтична атмосфера на обична маса и да стане фокусот на трпезариска маса.Едноставен, но деликатна дизајн : појавата на срцето салфетка прстен е на две срца поврзани заедно, едноставно срце облик има ред на rhinestones како embellishments, што го прави дизајнот повеќе светли и исклучителна.Повеќе намени : нашето срце облик на салфетка прстени не само што може да се примени за да ги красат вашата салфетка облека, исто така можете да ги користите за декорација на виното во шишиња, колачи, букети и така натаму, обезбедува практичност и прекрасен изглед во исто време.Широко применливи прилики : на Вљубените салфетка прстен е избор на табела декорација за поединец или ресторан во секојдневниот живот, венчавка, Денот на Вљубените и на други фестивали, можете да го користите за да ги красат маса, која ќе победи на признанија на гости.Полирање површината : површината на алуминиумски салфетка прстен е полиран мазни, па тоа нема да го намали вашиот салфетка крпа.Тоа е лесно да се чистат со влажни сунѓер или крпа.Обновливи : На салфетка прстен е направен од алуминиумски материјал, кој е тешко како целина, и не е лесно да се биде прекината.Тоа може да се примени за долго време.Шик подарок : Rhinestones срцето салфетка прстен е мала точка за да се подобри квалитетот на живот.Тоа е практична и убава, така што ќе може да го даде на вашите пријатели како деликатна подарок.

Главните карактеристики

Material:
alloy
Size:
as pictures shown
Color:
as pictures shown
Package includes:
12 x Napkin rings :
Note:
Please allow slight size or color error due to manual measurement or screen settings. :
Избор на клиент