.

.

260-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 260mm Теренот Должина, 52 Заби

260-5M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 260mm Теренот Должина, 52 Заби

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Број на Заби : 52. Надвор Должина : 260mm.Појас Ширина : 15mm.Теренот : 5 M.Тежина : 0.1 lb. 260-5 M-15 Времето Појас 5mm Теренот, 15mm Широк, 260mm Теренот Должина, 52 Teeth Outside Должина : 260mm Belt Ширина : 15mm Number на Забите : 52 Pitch : 5 MReinforcing Кабелот Материјал : Fiberglass Weight : 0.1 lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент