.

.

литургија на Топлинска Колба Литарски Вакуум Изолирани Изолација Литургија Домаќинство 304 од не ' Рѓосувачки Челик со Висок Капацитет Топла Вода во Шише Првенство

литургија на Топлинска Колба Литарски Вакуум Изолирани Изолација Литургија Домаќинство 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 3929.04

Пристапност
Во достапна форма

❤Материјал : 304 двоен слој од не ' рѓосувачки челик, заштита на животната средина / хигиена, одржување време : 12-24 часа, капацитет : 2 литри. ❤Карактеристики : Пингвин устата дизајн, точни фрлаат, без несакани истекување, едно-копче за вода, една рака операција. ❤Вакуум изолација слој, анти-scalding, силикони запечатување прстен во устата на потот, висока температура отпор, не се лизга/носат/безбедност на дното на садот. ❤Вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата, се погодни за топли или ладни, го спречува вкус и свежина, и обезбедува безбедна и здрава за пиење. ❤Преносни : вакуум готвење е погоден за чување на кафе, вода, чај и други пијалоци; погодни за семејства, кафулиња или пијалаци продавници.Боја : Шампањ Gold Product Име : Изолација pot Exquisite изглед, убава и уникатна, е одлична gift Size : калибар : 6.3 СМ висок 29.3 CMUses : дом, канцеларија, ресторан, хотел, кафе, итн.Погоден за чај, кафе, вода, топло и ладно млеко, сок, топло чоколадо, итн.Tips1. Не се пополни мешавина на кафе или чај, само да се пополни 4/5 кафе, оставајќи доволно простор за да се намали притисокот на капакот.2. Бидете внимателни кога го фрлаат во врела вода во ова тенџере за да избегнете изгореници.3. Да се чува вон дофат на деца.4. Пред да го користите за прв пат, прво чистење на тенџере и liner5. Ако не се користи подолго време, сува поставата и чувајте го сув.Пакет се Вклучени : 1 вакуум изолирани kettle Package се Вклучени : 1 X Термо Тенџере.

Главните карактеристики

Избор на клиент