.

.

Festool 490951 Спирала Малку ХСС 20x25mm

Festool 490951 Спирала Малку ХСС 20x25mm

DEN 1078.80

Пристапност
Во достапна форма

Инструмент додатоци.Особено мазна работи спирала ритам секачи, во ХС челик, оптимално прилагодени за иглолистен апликации.Машина чипови се извлече директно нагоре и оптимално извлечена поради спирална форма на машина сечилото.Од Производителот Спирала директно малку, ХСС D20/25, месо тело со дијаметар. 31 инчи (8мм).

Главните карактеристики

Избор на клиент