.

.

hhscute Автомобил Адаптер за полнење 2.1 Преносни Двојна USB Порта, на чело Мулти-Функција на Полначот со Светлина (Сина)

hhscute Автомобил Адаптер за полнење 2.1 Преносни Двојна USB Порта, на чело Мулти-Функција на Полначот со Светлина

DEN 48.00

Пристапност
Во достапна форма

Изградена-во текот-струја во текот-топлина краток circuitand други функции да се обезбедат стабилна тековната излез.Метал Тока .Тоа ќе Не Disconnect The Батеријата Дури и When Driving НА Трнлив Патишта.Исклучителна Школка:PC Школка、Оган доказ Materiale 、парична Казна、Workmanshipe 、Силни И Издржливи.Повеќе Компатибилни Devices Connect Повеќе Уреди И да Ги КОРИСТИТЕ во секое време,2 порти работи во исто време ќе споделување на оваа струја.Вметнете во USB автомобил полнач за во автомобил полесни, да се конвертира во автомобил 12 V напон на DC 5 V 1А, поврзете го USB полнење кабел за напојување и полнење на различни GPS, мобилни телефони, MP3, Pod, Телефон.Параметар : Големина : 35mm×21mm×69mm Output напон : 5 (V)Излезна струја : 1000 (m A)Работна температура : 45 (℃)Излезен интерфејс : USBThe пакетот вклучува : 1 × Автомобил полнач.

Главните карактеристики

Избор на клиент