.

.

Youxmoto Клипот Прстен Компресор Алатка Поставени Цилиндри Installer со Клешти и 14 Бендови Алатка Клипот Прстен Компресор Клешти Сет за Автомобил Камион Авто Мотор

Youxmoto Клипот Прстен Компресор Алатка Поставени Цилиндри Installer со Клешти и 14 Бендови Алатка Клипот Прстен

DEN 1199.28

Пристапност
Во достапна форма

Клипот прстен, постави алатка за компресирање на клипот прстени за цилиндар за инсталација доаѓа со 14pcs меѓусебно клипот прстени поставите(62-145mm)и парична казна заб ratcheting клешти за точни компресија.Инсталирање на клипот прстени големини вклучуваат : 145-130-125-120-110-105-100-95-92-85-80-75-71-62 MM/ 4.35-3.9-3.75-3.6-3.3-3.15-3.3-2.85-2.76-2.55-2.4-2.13-1.86 Инч.Високо Квалитетен Материјал : Клипот прстен сет со plier направен од висок квалитет на јаглероден челик и издржливи железо ,на клешти може да се користи и паралелен или нормално на цилиндар блок,најбрз начин да ја вметнете вашата пистонс со оваа корисна клипот прстен компресор алатка во собата.Целосен Комплет за Лесна Инсталација : 14-парче бендови за компресирање на клипот прстен за цилиндар за инсталација,опремена со вградена plier парична казна-заб за заклучување овозможува да го компресира бендови во мал мотор на зумот.Ние обезбедуваме 1 година гаранција, Ако има било какви прашања во врска со овој клипот прстен алатка во собата, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде точниот одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент