.

.

Новороденото Бебе Бебе Девојки Мојот Прв Денот на Вљубените Здолниште Симпатична Romper Врвот Панталони Облека Облека Сет

Новороденото Бебе Бебе Девојки Мојот Прв Денот на Вљубените Здолниште Симпатична Romper Врвот Панталони Облека

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Машина За Миење.Симпатична Дизајн "Мојот Прв Velentine Ден" Печатени,Љубов Срцето Печатени.Тоа Изгледа Многу Симпатична.Тоа е Совршен Vatentine Или Бебе Туш Подарок За Вашиот Малку Вљубените.Погоден За Преземање на Фотографија,Денот на Вљубените Меморија,Св. Патрик,birthday (Роденден), ноќта на Вештерките,Забава,Повик,Фото Снимајте И Било која Друга Посебна Прилика.Дише и Strethable,Многу Удобно.Рака И Машина Перат.Пакет се Вклучени : 1 PC Bodysuit+1 PC Панталони+1 PC Headband.Како и сите димензии се мери со рака, може да се 0.5-1.5 во deviations Please имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот Големина на Табелата-Возраст Облека ДолжинаБиста Должина-панталона Должина0-3 М-13.77 во8.26 во-12.99 во3-6 М-14.96 во9.05 во-14.96 во-6-12 М-15.74 во9.44 во-16.14 во12-18 М-16.53 во9.84 во-17.32 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент