.

.

Безжична Автомобил Полнач за Volvo XC90 XC60 V90 V60 S90 S60 -2021 Центар Конзола Додаток Кутија, 15W Брзо Полнење на Телефонот Полначот со USB Порта за iPhone 12 Мини 11 / XS MAX, Галакси S20 / S10,

Безжична Автомобил Полнач за Volvo XC90 XC60 V90 V60 S90 S60 -2021 Центар Конзола Додаток Кутија, 15W Брзо

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Изграден со индикатор за светло покажува полнење државата, и дизајниран со ON-OFF копчето, го исклучите, тоа може да се одржи работи како складирање кутија за очила за сонце и сл. Google Пиксели 4 / 4 XL / Пиксели 3 / 3 XL итн. ▼Лесна инсталација, секој може да DIY во минути. Предната конзола фах add-on полнење ПОДЛОГА, со прекинувач копчето.Единствени дизајниран безжични полнење подлога помага да се ослободат од досадни полнење кабел, сакате полнење, само да се откажат тоа, сакате да го користите телефонот, само го земам, да ги задржи на внатрешноста на вашиот чисти.Samsung Галакси S20 / S20 Fe / S20 Ултра / Белешка 20 Ултра / Забелешка 20/10/10 Плус / S10 / S10 Плус / S10 E / Note9 / S9 / S8.▼2021 Нова Надградба на Автомобил Планината Обичај се вклопуваат во Автомобил Безжичен Полнач Планината Одговара за Volvo XC90 XC60 V90 V60 S90 S60 2016 2017 2018 2019 2020 2021 сопствениците на Паметни Телефони со Безжично Полнење Функција.Не се оштети автомобил оригиналната структура. ▼Со интелегентни FOD (странски објект откривање), да се спречи, од над-греење, во текот-напон и краток спој.Не неуредна кабли повеќе откако ќе го инсталирате.Се користат специјални ABS + КОМПЈУТЕР материјал, подобри ефект на ладење, да се зголеми својата полнење брзина. 2021 Нов Оригинален Дизајн мобилен телефон безжичен полнач за Volvo XC90 XC60 V90 V60 S90 S60 2016 2017 2018 2019 2020 2021. ▼Полните вашите телефони истовремено со максимална сила од 15 w.Спецификации : Име на Производ : Автомобил безжични полнење започне pad Wireless стандард : ЧИ standard Material : ABS + PCWorking температура : -20 ~ 70 степени Celsius Transmit моќ : 15 WEfficiency : > 75%Работна фреквенција : 110 KHz-143 KHz Charging метод : електромагнетна индукција [безжични полнење]Пакет се Вклучени : 1x полнач за батерии 1x usb податочен линија 1x упатството 1x кутија.Полнење уред поддржува сите паметни телефони кои го поддржуваат QI : Компатибилен со i Phone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 Про Max / i Phone 11/11 Pro / 11 Про Max / XS MAX / XS / XR / X / 8/8 и најновите i OS систем, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент