.

.

SISLEY Ботанички Ноќен Крем Со Колаген и Woodmallow, 1.6 Оз (SISLEY-228000)

SISLEY Ботанички Ноќен Крем Со Колаген и Woodmallow, 1.6 Оз (SISLEY-228000)

DEN 4680.00

Пристапност
Во достапна форма

Ноќен крем со колаген и дрво mallow намалува нијанси на фини линии и брчки, додека спиеш.Со висока концентрација на растворлив колаген да се запре процесот на стареење.Додека дрво mallow moisturizes.Објектот Пакет Тежина : 2.0 фунти.Ноќен крем со колаген и дрво mallow намалува нијанси на фини линии и брчки, додека спиеш.Со висока концентрација на растворлив колаген да се запре процесот на стареење, додека дрво mallow moisturizes, омекнува и засилувачи на collagens ефикасност.

Главните карактеристики

Избор на клиент