.

.

iPhone 7 Плус/8 Плус Armband со Airpods Носителот, JEMACHE Отпечаток Допир ID Поддржани Салата Работи Вежбање, Вежби Рака Бенд за iPhone 6/6S/7/8 Плус (Темната)

iPhone 7 Плус/8 Плус Armband со Airpods Носителот, JEMACHE Отпечаток Допир ID Поддржани Салата Работи Вежбање,

DEN 544.80

Пристапност
Во достапна форма

Деликатна Cutouts : Во долниот дел од прозорецот, постои исечок што можете лесно да пристапите до i Phone 6/6 S/7/8 Плус отпечаток ID.Три исечок дупки зад armband за слушалки/USB кабел за податоци за да пристапите до вашиот телефон.Допрете Чувствителни : Уживајте во целосна употреба на вашиот телефон преку заштитен екран на поклопецот, се справат со playlist или го активирате вашиот стоперката.Премиум Материјали : На Lycra материјал на задната страна на armband што го прави лесно да се наведнува, пресврти или нерамнини без облик.Допре тивко, апсорбира пот брзо кои прават да се чувствувате слободно на трчање.Посебни Карактеристики : лента може складирање слушалка кабел и да се спречи тоа заплитане за време на вашиот работат надвор.Обемот на моделот ви помага лесно да се лоцира прилагодување на јачината на звукот позиција.Компатибилност : Ова armband исклучително наменета само за i Phone 7/8 Плус, i Phone 6/6 S Плус (5.5").Тоа е доволно голема, дури и ако вашиот уред има се стави во заштитни случај.П1 : дали постои отворање на приклучете слушалки?.Да, постои 3 cutouts на дното.Q2 : ова Ќе armband одговара на телефонот со Otter Box/Lifeproof случај?.Да, ова armband одговара на телефон со некој случај.Q3 : Дали отпечаток ID работа преку пластични?.Да, постои дупка за отпечатоци ID.Q4 : Што е материјал на бендот, она што е карактеристика на овој материјал?.Материјал на бендот е lycra neoprene ткаенина, тоа е 80% помек и 40% помалку еластични од еластична полиуретан ткаенина.П5 : Ова armband задржете Airpods безбедност??.Да, се разбира, тоа ќе се одржи ќе Airpods безбедност.Голема Вежбање или Извршување на Решение : .На armband е одлична за салата висок интензитет на вежбање, јога, повремено одење или активности на отворено како што се трчање, пешачење, џогирање, риболов, крстот обука, mountaineering, јавање коњи, дневниот одмор, кампување, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент