.

.

PASONIKA Мраз Создателот Маска, Countertop Мраз Машина за Леб Создателот кафематот Маска, Прашина Отпорни Заштитник, Сива

PASONIKA Мраз Создателот Маска, Countertop Мраз Машина за Леб Создателот кафематот Маска, Прашина Отпорни Заштитник,

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

【Високо Квалитетен Материјал】Направени од повеќе тешки-должност и подебели крпа, силни и долготрајни, не е лесно да се солза. 【Чувајте ги Вашите Countertop Машина за Чистење】Направи вашиот мраз создателот, кафематот, производител на леб, ориз, шпорет итн.далеку од dusts, го продолжи животот на машини. 【Широк Компатибилност】Мерки : 13" W x 17" Д инчен x 15" Х. Проверете ја вашата машина е димензии за правилно се вклопуваат.Оваа мраз создателот покритие одговара на повеќето брендови. 【Лесен За Употреба】Едноставно лизга над вашиот countertop мраз создателот машината и ги заостри најлон јаже на дното за да го заштити. 【Се купи во Доверба】Ние сме секогаш кориснички-ориентирана, било проблем не двоумете се да контактирате со нас, пријателски услуги на клиентите & 30 дена гаранција за враќање на парите.Големина : S | Боја : Сива | Број на Предмети : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент