.

.

ENGERWALL 7 Инчен Двојно DIN Автомобил Стерео Андроид RDS е Радио за Автомобил со GPS Навигација/Bluetooth/WiFi/Бекап на Камерата/Огледало-Линк, 1080P HD Екран на Допир за Интернет Мулт

ENGERWALL 7 Инчен Двојно DIN Автомобил Стерео Андроид RDS е Радио за Автомобил со GPS Навигација/Bluetooth/WiFi/Бекап

DEN 2303.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако корисникот има било какви прашања во врска со компатибилноста, инсталации, инсталација и употреба на возилото радио, ве молиме прашајте го ENGERWALL тим за помош преку прирачник за корисникот.Висока чувствителност 2.И корисниците се препорачува да се вработи професионален electricians на жица и инсталирате овој производ.1 оперативниот систем и многу повеќе интуитивен кориснички интерфејс развиена од страна на ENGERWALL прави радио систем за неспокојот и полесно да ја користите.Корисниците се препорачува да се измери и да бидете сигурни дека централната конзола големина, монтажа дупка големина и автомобил напон ги исполнуваат горенаведените стандарди пред купување на уредот.5 D криви работ калено стакло допир капацитивни екран, висока дефиниција, високо ниво на транспарентност.Поврзете се "USB + Bluetooth" (или Wi Fi + Bluetooth), потоа кликнете на "Лесна Конекција" стан за Огледало-линк.Автомобил стерео е пре-инсталиран со "Лесна Конекција" апликација.Овој производ не вклучува инсталација рамка, корисниците треба да ги купите рамка одделно според моделот.Минимална инсталација големина : 17.Задните да гледате видео влез (Rear view camera и посебен кабел се вклучени во пакетот).По поврзување телефон и на радио преку "Лесна Конекција" апликација, можете да ги контролирате радио преку гласовни команди (Важно : Android телефони треба да се инсталира на "Гугл Асистент" апликација за i Phone не треба да се инсталира било која апликација).Новата Андроид 10.Најновите надгради копија камерата има подобра ноќ камера ефект и може да ви помогне парк подобро во текот на ноќта.Поддршка управувач управувач за да се обезбеди возење удобност и безбедност.IPhone може да се изврши само еден начин за контрола (од телефон на радио).Телефоните Android може да се контролира во две насоки (телефон на радио или радиото да телефон).HD Дисплеј што се јават видео, видео, филм, You Tube, итн.Корисниците се препорачува да се вработи стручен електричар за инсталации, инсталација и тестирањето според упатство обезбедени од нас или да побарате ENGERWALL технички тим за поддршка за помош преку прирачник за корисникот.Поддршка на репродукцијата на high-definition обратна слики, high-definition возење слики, high-definition филмови, You Tube, итн.Задните да гледате видео влез (Rear view camera и посебен кабел се вклучени во пакетот).i Phone не треба да инсталирате оваа апликација.By "Лесно Поврзување" (Екран Фрлија), Можете да ги проект екранот на телефонот на радио екран.И корисниците се препорачува да се вработи професионален electricians на жица и инсталирате овој производ.Надворешен микрофон вклучени во пакетот.By "Лесно Поврзување" (Екран Фрлија), Можете да ги проект екранот на телефонот на радио екран.Телефоните Android може да се контролира во две насоки (телефон на радио или радиото да телефон).Корисниците се препорачува да се измери и да бидете сигурни дека централната конзола големина, монтажа дупка големина и автомобил напон ги исполнуваат горенаведените стандарди пред купување на уредот.Лесно 1080 P HD (Екран Фрлија) конекција за Android и i OS преку USB или Wi Fi.

Главните карактеристики

Избор на клиент