.

.

Куче Партија Материјали, Куче Тема Садови Страна Пак Вклучувајќи Чинии, Чаши, Салфети за Куче Куче Деца Роденден Бебе Туш Оркестарот - Служи 16

Куче Партија Материјали, Куче Тема Садови Страна Пак Вклучувајќи Чинии, Чаши, Салфети за Куче Куче Деца Роденден

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Дебел и тврд кученце партија чинии и чаши нема да се свитка кога доставување храна, со пријатно искуство на вашиот кученце тема партија.Служи за 16 Гости : Куче партија снабдувањето со прибор за на маса, вклучувајќи 16 9-инчен куче хартија плочи x 16 7-инчен куче хартија плочи x 16 салфетки x 16 куче чаши,вкупно 64pcs Служи 16 Гости.Уживајте во Куче Лица : Еден чекор за да се реши хаосот по куче партија, не грижете се за чистење!Заштедите време и да уживате во партија со вашето домашно милениче бебиња!.Погоден за Сите Прилики : Куче роденден резерви се идеални за куче роденден, куче тема партија, семејно милениче тема партија, куче туш, детски роденден, итн.По Продажбата на Услугата : доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Им даде на вашиот виршла партија различна боја.Едноставно куче партија садови сет содржи вашиот основните потреби, кои можат да ги задоволат вашите лица или натпреварот со други лица резерви.Еден чекор за да се реши хаосот по куче партија, воопшто не грижете се за чистење!Заштедите време и да уживате во партија со вашето домашно милениче бебиња!. 16 9-инчен куче хартија плочи. 16 7-инчен куче хартија плочи. 16 салфетки. 16 куче чаши.вкупно 64 Пакет.Куче роденден резерви се идеални за куче роденден, куче тема партија, семејно милениче тема партија, куче туш, деца роденден, итн.Уникатен и роман дизајн, ви даде различни party Design инспирација на куче садови : бидејќи дизајнер е човек кој сака кучиња многу.Тој мисли дека кучињата може да ни донесе среќа и компанијата исто како и нашите сопствени деца.Јас верувам деца кои сакаат кучиња ќе биде многу среќен да ја видам оваа дизајн, па и кучињата го прослават со пиво.Пакетот Вклучува Служи за 16 Guests16 9-инчен куче хартија плочи 16 7-инчен куче хартија плочи 16 салфетки 16 куче cupstotal 64 Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент