.

.

ZCxiyu Сапун Фармацевт Плоштадот Прирачник Пластични Сапун Фармацевт Бања, Кујна Одговараат Шампон Туш Гел Лосион Шише Мулти-Функционални Флаширање Сапун Пумпа (Бој?

ZCxiyu Сапун Фармацевт Плоштадот Прирачник Пластични Сапун Фармацевт Бања, Кујна Одговараат Шампон Туш Гел Лосион

DEN 1106.40

Пристапност
Во достапна форма

▲Употреба и го надополнува - брзо отворен со соодветна сума на сапун веднаш по кликнување, лесно да се надополнува и се чисти. ◆Направен од високо-квалитет на пластични материјали со рака-полиран, добра текстура, без деформација, безбедна, здрава. ◆Плоштадот мулти-функција течни шише, простор коцка станува составен, дебела и издржливи, класифицирани складирање, мулти-сцена употреба, Бања канцеларија кујна ,кој се одвојува средства за чистење. ◆ Лесно Рефил : голем отворањето на refillable сапун фармацевт овозможува лесно refilling во секое време, додека, исто така, избегнување непотребни отпад акумулација. ◆Големина:19x10x20.5 cm/7.5x3.94x8.08 во. ▲Обновливи и разноврсна - Обновливи и refillable, зелена и економски, може да се користи за течен сапун, сад сапун, лосион, миење на устата, етерично масло, масажа на нафта, итн.На сапун фармацевт е исклучително дизајнирани.ќе ви се допадне! ! !Спецификација на производот : Боја : црна, greenmaterial : plastic Use режим : press Size : 19x10x20.5 cm / 7.5x3.94x8.08 inches The сапун фармацевт е направен на нови високо квалитетни пластични, трајни, компактен и стилски.Пумпата се наменети за лесен транспорт со една рака.Посебна штекер течни млазници се идеални за избегнување на протекување и отпад.Внатрешно, кој се одвојува, лесен за чистење, кој се одвојува дизајн, внатрешна кој се одвојува, drainable, бришење и чување на чиста.Овој сапун фармацевт е голем дар, совршен за користење во бањата или кујната.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Под нормални околности, времето за испорака е 15-20 дена, ако сеуште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Се обрне внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.

Главните карактеристики

Избор на клиент