.

.

2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Sweatband Погоден за Мажите и Жените,ЉУБОВТА Фонт Тип За Денот на Вљубените

2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Sweatband Погоден за Мажите и Жените,ЉУБОВТА Фонт Тип За Денот на Вљубените

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

Копчето Дизајн ублажување на вашите уши да носат маска.Ослободат вашите уши' болка.Одлична еластичен завој на грб за прилагодување.За нега на миење : Рака Мие со ладна вода.Одговара на било главата - Не е премногу голема и одговара на било главата совршен, овој прилагодливи работи капи има одлична еластичен завој на грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.Широко се користи во убавината спа, фитнес, готвач, лицето се грижи, насловна заштита и други бизнис.Мек Материјал - Хируршки шапка употреба хуманизирано дизајн и изберете меки, удобни, кожни-пријателски, лесни, дише полиестер.Лежеше рамен да се исуши.Чистење капа е супер еластичен кои нема да ви даде главоболка.Карактеристики : Дише, Трајни, Удобни, Меки, Пот-абсорбента.Нема повеќе губење на прекин за време на долгите часови на работа.Копче затворање.Sweatband преку челото, која брзо може да ги апсорбира сите потење да се задржи на чело чисти, суви и свежи за долго време.Удобно sweatband да ги апсорбира сите потење кога ќе се носи капа и може да се задржи на чело чисти во текот на работното.

Главните карактеристики

Избор на клиент