.

.

LOL ПАРТИЈА PS5 Media Remote Маска, Силикони Случај Замена за Playstation 5 Media Remote Control, Против Пролизгување Заштитна Кожата со Палецот Костец - Црвена,LOL-PS5-МЕДИУМИ-СЛУЧАЈ-ТА

LOL ПАРТИЈА PS5 Media Remote Маска, Силикони Случај Замена за Playstation 5 Media Remote Control, Против Пролизгување

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

Sleeve замена за Sony PS5 Игра Конзола Медиуми Далечински управувач.Против пролизгување текстура дизајн спречува паѓа, и исто така, обезбедува подобрена контрола, заштита на вашиот далечински од лизга и пропадна.Мека и лесна тежина, обезбедува максимална заштита, анти-прашина, шок доказ и перат.Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции, обичај за сечење на случајот, им овозможува на сите функции на далечинскиот се отворени за употреба.Шарени кожата да се облекуваат за на вашиот далечински - Лесно да се најде, лесна инсталација и да ги отстраните.Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, мека и мазна.Ефективно ја заштитува вашата контролер од гребнатини, нечистотија, и маснотии.Едноставен за инсталација и отстранување, полн заштитна работ, избегне гребење во вашиот секојдневен живот.Анти-лизга и анти-шок површината дава добра рака се чувствуваат и го подобрува корисничкото искуство.Прецизни кроена дизајн ви овозможува лесно да пристапите до сите порти, копчиња, и функции.Светли бои, никогаш не се грижите за губење на вашиот далечински управувач на троседот, кревет.Заштитна Маска само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Компатибилни Модели : за PS5 Игра Конзола Media Remote Control Package : 1*Cover1*Lanyard2*Палец Костец.

Главните карактеристики

Избор на клиент