.

.

Southerns Осветлување 42 Невидливи Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински 4 Стигнале Ножеви Fandelier за Спалната соба Livingroom, Затворен Реверзибилна Тавански Вентилат?

Southerns Осветлување 42 Невидливи Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински 4 Стигнале Ножеви Fandelier

DEN 7199.76

Пристапност
Во достапна форма

Вистинска Употреба на Инфериорни Валани Челик и Бакар облечени Алуминиум Калеми, Наместо да Бара Внимателна Разлика.Детали за Реверзибилна Тавански Вентилатор, Светло од 42 Инчи Бренд : Southerns Осветлување Тип на Производ : Невидливи Тавански Вентилатор Модел : S0 C-2 Size : 42 Инчен Материјал : Акрил,Метален Нож Број : 4 Светлосен Извор : LED Светла Правец на Опрема : 6 Брзини Тип на Прекинувач : Далечински Тавански Вентилатор со Стигнале Ножеви Погоден за Дневна Соба и трпезарија Спалната соба на Децата' Соба Студија Соба Стил : Модерна Напон : 110 V причината Зошто Ние го Избере Тавански Вентилатор, Светло?Невидливи Тавански Вентилатор, Светло Се Сега Многу Популарен со Многу Семејства, Дневна Соба, Студија, Спална соба Може да Биде Инсталиран, Многу Практични, Декоративен Ефект е Добро, се Применува Сезоната е Долга, Може да Се Користи за Четири Сезони Дури и Затворен Зима. 【Иновативниот Дизајн 】Стигнале Таванот Фанови и LED Лустерот 2 Во 1.Тајмерот за Поставување на 1h, 2h и 4h Е Достапен со Далечински Управувач.На Брзината На Вентилаторот Може Да Се Прилагоди Од Страна На 1-2-3-4-5-6 6-Опрема Switch.Инсталацијата не е Завршена Додека Фан Стабилна.Во Топло Време, клима уред е Прилагоден за околу 28°c, Тоа се Користи со Тавански Вентилатор.Оваа Модерна Тавански Вентилатор со Светла Дијаметар Е 42" Кога Фан Продолжен, 19.

Главните карактеристики

Избор на клиент