.

.

LUOFDCLDDD Парапет,Безбедност Анти се Лизга се Справи со, Нови Нерѓосувачки Челик Бања Када, Рака Зафат Безбедност Тоалет Поддршка Попреченост Помош Земи Бар се Справи

LUOFDCLDDD Парапет,Безбедност Анти се Лизга се Справи со, Нови Нерѓосувачки Челик Бања Када, Рака Зафат Безбедност

DEN 1668.00

Пристапност
Во достапна форма

Мазна,Лесна,Рѓа-Отпорни,Пропадна Отпор.го Зграби Бар Нема да им Наштети Површини Кога се Инсталира и се Користи Правилно.Прилагодете ја Висината на Туш Ѕид, Промена на Страна од Када, па Дури да ги Земе со Вас Кога Патувате за Безбедно Бања или Туш Насекаде.Не се Применува Само за да се Користи Како Бања Туш Земи Бар, Но исто Така Може да се Одржи Облека,Крпи, Итн.Сокриени Безбедна Планината Дизајн им Овозможува на Лесен, Безбеден Инсталација во Секој Агол,, Ви Овозможува да ги Покрие Било Грозен Завртка Дупки и Продолжи Чиста.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 24 Часа.Оваа Туш Безбедност Бар е Лесно да се Закачите и Може да Поддржи и до 300 Кг., Спречување на Лизга и Сите Видови на Повреди.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Size : 20 Cm(Lenght) X1.9 Cm(Цевка со Дијаметар)Пакет се Вклучени : 1 Buc Земи Bar Notice : ве Молиме Овозможи 1-3 Cm Грешка Поради Прирачник за Мерење и Бидете Сигурни дека Ќе Не Предвид Пред да Нарачате.Ве молам, Разберете Дека Бои Може да Постои Хроматските Аберации Како Различни Поставување на Слики.Контрола Нерѓосувачки Челик Безбедност Тоалет Поддршка Се Справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент