.

.

Yuanl Јасно Усна Сјај Пакет Две Бои Бисер Shinny Хидратантен Усна Гел Водоотпорен Долготрајни Навлажнувачки Сјајот Бисер Усна Сјај Шминка Усна Глазура

Yuanl Јасно Усна Сјај Пакет Две Бои Бисер Shinny Хидратантен Усна Гел Водоотпорен Долготрајни Навлажнувачки

DEN 95.52

Пристапност
Во достапна форма

Исто така, оваа светлина и богата текстура moisturizes усните и испорачува свилен-мазна завршница, без брчки или набори.Ова е многу удобен, многу убава кармин , лесно да се носат.Ова усна сјај содржи навлажнувачки состојки на видно место smoothes усна површина и го подобрува усна контура, drenching усни со висок сјај за хидрирани, целосни изглед на усните.

Главните карактеристики

Избор на клиент