.

.

Glenna Жан Starlight 3 Дел Креветчето Сет Постелнина, Блу/Бела/Сива/Сребрена Металик

Glenna Жан Starlight 3 Дел Креветчето Сет Постелнина, Блу/Бела/Сива/Сребрена Металик

DEN 6612.00

Пристапност
Во достапна форма

Еден 32" W x 41" L комбинација ватенка.Објектот Пакет Тежина : 1.0 lb.Број На Модел : 11430. Земја На Потекло : Сад.Glenna Жан е поставен Starlight 3-Парче Креветчето Постелнина Сет карактеристики домот ткаенини, вклучувајќи плетени сина памучен ткаенина на карета, сива памучна вез со дијамант мотив, бела кадифе, и сребрени ѕвезди со чиста метален pinstripes.Вклучува ватенка, бел лист и креветчето здолниште.

Главните карактеристики

Избор на клиент