.

.

Длабочина Мерач Микрометар, Висока Точност Круг Главата Длабочина Микрометар Мерач Gage Мерење Алатка + 5Pcs Поврзување на Прачки(0-100mm 4in)

Длабочина Мерач Микрометар, Висока Точност Круг Главата Длабочина Микрометар Мерач Gage Мерење Алатка + 5Pcs

DEN 2362.32

Пристапност
Во достапна форма

Висока точност на мерење резолуција е од 0.01 mm.Мерење алатка е опремен со заклучување на уредот за да бидете сигурни дека тоа нема да се олабави во текот на процесот на мерење.Преку тип меѓусебно мерни шипки, мерни опсег е голем.Постојат 5 поврзување прачки да се замени и лесно да се инсталира.Брз и лесен 0 прилагодување, практично да работат.Карактеристики : 1. Преку тип меѓусебно мерни шипки, мерни опсег е голем. 2. Мерење алатка е опремен со заклучување на уредот за да бидете сигурни дека тоа нема да се олабави во текот на процесот на мерење. 3. Висока точност на мерење резолуција е од 0.01 mm. 4. Брз и лесен 0 прилагодување, практично да работат 5. Постојат 5 поврзување прачки да се замени и лесно да се инсталира.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Резолуција : 0.01 mm Изборен Стил : 0-100mm 4in, 0-150mm 6in Пакет Листа : 1 * Мерач на Тело 5 * Поврзување Прачки 3 * Клуч.

Главните карактеристики

Избор на клиент