.

.

Проф. д-р Пен Ultima М8 Замена Касети 10Pcs (16 Иглички бајонет слот)

Проф. д-р Пен Ultima М8 Замена Касети 10Pcs (16 Иглички бајонет слот)

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Секој кертриџ е sterilized и индивидуално спакувани,тоа е оптимална безбедност и удобност. 100% Службеник,16-игли и 36-игли касети се добро направени и ултра-фини,кои ефикасно предизвикува помалку болка и штета и да се забрза кожата обновување на процесот.Д-р.Пенкало М8 касети може да се користи на многу мала област на лицето,како што е областа околу носот,усните и др.Д-р.Пенкало М8 касети се за еднократна употреба замена на делови,тоа е повеќе економски,вие само треба да го замени кертриџ по секоја употреба.Пакет се Вклучени 10pcs на 16pins касети за д-Р Пен Ultima М8 (не се вклучени д-Р Пен М8,ако сакате да купите д-Р Пен М8,ве молиме пребарување : B08536 L7 DT).Пакетот вклучува : 10pcs 16 Pins касети,пенкало не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент