.

.

Мултифункционален Рачно Ткаени Телефон Синџир Кинески Стил Кристал Lanyard Прстен Тока Мобилен Телефон Ремени Анти-Изгубени Јаже Мобилен Телефон Lanyard(Случаен 1pc)

Мултифункционален Рачно Ткаени Телефон Синџир Кинески Стил Кристал Lanyard Прстен Тока Мобилен Телефон Ремени

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Сосема Нов и Висок Квалитет !.Тип : Мобилен Телефон Lanyard.Материјал : смола.Рака материјали : најлон.Големина : За 14cm. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет !Тип : Мобилен Телефон Lanyard Пакет се Вклучени : 1pcs Packing : 1pcs Lanyard Color : Како Pictures Strap материјал : nylon Size : За 14cm Material : смола.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент