.

.

Waveshare Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4 Моделот Б Доаѓа со Двојна Ладење Фанови Фирма Прашина Отпор Одлична Топлина се Шири

Waveshare Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4 Моделот Б Доаѓа со Двојна Ладење Фанови Фирма Прашина Отпор

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4, Црн Оклоп, Dual Ладење Фанови.Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4 Модел Б Доаѓа со двојна ладење фанови.Фирма, прашина отпор.одлична топлина се шири.Алуминиум Легура Случај за Малина Пи 4 Модел Б Доаѓа со двојна ладење фанови.Фирма, прашина отпор, одлична топлина се шири.Опремување на Вашиот Пи 4 со Оклопи и Ладење Фанови, Јавете се на Мене Ледена Убавина.Алуминиум Легура, Оксидација & Песок Експлозија & Слој, Корозија Доказ, Се Повеќе Издржливи.Вграден-во Топлина Засилувач, Fastly Трансфери Топлина од Пи ПРОЦЕСОРОТ за Целиот Случај.Користење на Напредна Технологија на Обработка, се Направи Тоа Многу Појавување на Одборот.Не-заштитен Дизајн, Не Грижете се за Wi Fi и Bluetooth Сигнал.Answer : ___________________________ Note : слика за повикување САМО, ве молиме проверете пакет содржина за точната дел листата.

Главните карактеристики

Избор на клиент