.

.

PEPRMROE 6 компјутери Микрофибер Стап Duster Детали за Чистење на Прашина

PEPRMROE 6 компјутери Микрофибер Стап Duster Детали за Чистење на Прашина

DEN 138.24

Пристапност
Во достапна форма

Материјал:мека микрофибер,должина околу 10.31 инчен/ 26.2 cm.Пакет на 6pcs,3 бои, 2 парчиња на секоја боја.Може да ја користите машината за перење.Димензии : должина околу 10.31 инчен/ 26.2 cm.Земи прашина на агол, го користите за вашиот автомобил и дома.материјал:мека микрофибер.

Главните карактеристики

Избор на клиент