.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Xiaomi Redmi 9 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Xiaomi Redmi 9 10 Инчен со Далечински управувач за Live

DEN 1545.60

Пристапност
Во достапна форма

⚡ Onda Styz Максимум 10-инчен Прстен Светлина со Tripod Стојат компатибилен и сертифициран за работа за вашиот Redmi 9 Dimmable со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа, тоа е погодна за речиси сценарија, совршен за live stream/ You Tube видео/ selfie фотографија/ шминка осветлување и повеќе.25 инчи, видете слики.Без батерија потреби.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.

Главните карактеристики

Избор на клиент