.

.

Шепа Инспириран 32ct за Еднократна употреба Женско Куче Пелени и 36ct за Еднократна употреба Машко Куче Обвива Комбо Пакет| Кутре Пелени за Женско Куче во Топлина и Маш

Шепа Инспириран 32ct за Еднократна употреба Женско Куче Пелени и 36ct за Еднократна употреба Машко Куче Обвива

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Тие се специјално дизајнирани да го задржи вашето куче удобно и вашиот дом заштитени.Од употреба како кутре пелени, да возрасни куче пелени, тогаш, конечно, куче пелени за постарите кучиња, тие се суштински дома заштита алатка.МНОГУ намени : разноврсна алатка за сите фази на вашето домашно милениче живот.Ова задржува вашата пелени сува, па вашето домашно милениче останува пријатен и удобен.ОДЛИЧЕН ИЗБОР НА ЖЕНСКИ И МАШКИ КУЧИЊА : Шепа Инспириран Куче Пелени се најдобри куче пелени на пазарот.DRYSPEED ТЕХНОЛОГИЈА : Шепа Инспириран Ултра Заштита на Расположливиот Женско Куче Пелени и машко куче стомак обвива се опремени со напредна Dry Speed Технологија која веднаш се претвора урина во гел.Шепа Инспириран Ултра Заштита на Расположливиот Куче Пелени и Машко Куче Обвива се одлични за женски кучиња во сезоната, машко куче означување, инконтиненција, патување и excitable мокрење.Шепа Инспириран Ултра Заштита на Расположливиот Куче Пелени и Машко Куче Обвива се еден од највисок квалитет за Еднократна употреба Куче Пелени на пазарот.Овие пелени се исто така опремен со лесно и безболно repositionable крзно отпорни на сврзувачки елементи.Ако мерка на вашето домашно милениче правилно и да се избере точниот соодветна големина, овие пелени ќе ги собере многу куче раси вклучувајќи предизвик тело форми како Dachshunds, Yorkies, Pugs, француски Bulldogs, Bulldogs, Tailless Раси, и многу други куче пелена Houdini.За разлика од многу други брендови, овие куче пелени се опремени со удобен, repositionable, и обновливи сврзувачки елементи кои го прават вклучите вашето куче лесно и безболно.Овие куче пелени и обвива се опремени со течење доказ супер абсорбента јадро, удобно и безбедно монтирање корселе, дише дното слоеви, и се собраа течење доказ рабови.

Главните карактеристики

Избор на клиент