.

.

Einhell 2362005 Saugschlauch Премија за Мокра и Сува Правосмукалка Додатоци

Einhell 2362005 Saugschlauch Премија за Мокра и Сува Правосмукалка Додатоци

DEN 996.00

Пристапност
Во достапна форма

Тешки црево кои се флексибилни и не се лизга и против масовни товари од надвор.На вшмукување црево е направен од анти-статички материјал кој спречува статични полнење.Мазна внатрешните ѕидови се гарантира оптимална воздух бура.Тешки црево кои се флексибилни и не се лизга и против масовни товари од надвор.На вшмукување црево е направен од анти-статички материјал кој спречува статични полнење.Мазна внатрешните ѕидови се гарантира оптимална воздух бура.Погоден за Einhell влажни и суви правосмукалки.На вшмукување црево и има должина од 3 метри и дијаметар од 36 мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент