.

.

ZyHMW Облека Airer Сушење Решетката за 30 Чорапи Свитлива Закачалка долна облека Облека Закачалка Гардероба Организатор Простор за Заштеда на енергија Дом Дома Чување Р

ZyHMW Облека Airer Сушење Решетката за 30 Чорапи Свитлива Закачалка долна облека Облека Закачалка Гардероба

DEN 727.20

Пристапност
Во достапна форма

Произведени со исклучителна изработка и обезбедување на квалитет, така што ќе може да останат задоволни во следните неколку години.НИВО ВИТКАЊЕ ОБЛЕКА AIRER Сушење Багажник, Дизајн Овозможува Максимална Сушење Областа Во Затворен Простор.Модуларен Дизајн За Оптимална Сушење.На проширување со сушење рек обезбедува простор за сушење на облеката, листови, облека, крпи, итн., и заштедува простор кога не е во употреба.Произведени Од Високо Квалитетен не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И Издржлива Пластика Оваа Точка Е Здрав Уште Светлина Доволно за Да се Движите Низ Castor Тркала Предвидено.Секој Castor Опремени Со Сопирачки, Да Се Запре Железничкиот Се Движат Низ Кога Заклучен.Телескопски дизајн, нема собрание потребно.Облека Сушење Нивоа, Со Дополнителни Виси Крилја За Облека На Закачалки, Кошули, Фустани и сл.Има Вкупно До 15kg На Перење.СТРАНА HANGARS Може да Се Прилагоди На Различни Височини, за Да Одговараат на Предмети За Облека сушењето.Вклучува Чевли Сушење И Чевли За Складирање Шини На Дното.-360°rotatable вратило, тоа е многу лесно да се земе и чува од сушење столбови или линии.-Згусне АБС материјал, не се плаши од вода и сонце.многу издржливи.-Уникатна боја дизајн на оваа чорапи закачалка, многу привлечни.-Кога вие не треба да се суви чорапи, тоа може да се свитка како валкана облека кошница.Пакет содржи : 1 x чорапи закачалка rack Dry облека во мал простор без проблеми и проблеми.Компактен дизајн се вклопува секаде,Тоа може да се користи во плакари, гаражи или коридори без да се грижиш за тоа што не се доволно подот.На облека, фен е еден од најголемите енергија-конзумирање на опрема во домот, и можете да заштедите енергија и пари со виси облеката на оваа сушење на решетката да се исуши.

Главните карактеристики

Избор на клиент