.

.

Janrely Голем Круг Складирање Кошница со Рачки,Неонски Видео Игри,Водоотпорен Слој Организатор Бин Перење Забавува за Расадник Облека, Играчки 21.5x 16.5

Janrely Голем Круг Складирање Кошница со Рачки,Неонски Видео Игри,Водоотпорен Слој Организатор Бин Перење Забавува

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ И за НОСЕЊЕ : Перење кошница има рачки на двете страни, кој е лесно да се носат.5"(H) / 55cm x 41.Поради различни мерни методи, големината на податоци е нормално ако грешката е во 1-3cm.Тоа е двојно-layer ткаенина, а водоотпорен поставата и зрак отворање на уредот за да спречите прашината од запишување. 【Перење инструкции】препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана, да бидат издржливи.Кошница е, исто така, свитлива и лесно може да се чуваат подалеку кога не е во употреба.Вие едноставно можете да се свитка нив кога не е во употреба, или на патување.Answer : ___________________________ NOTE : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент