.

.

Mcredy Блек Метал Трим Говорникот Скара Мрежа Црна 5 Говорник Скари Покрие Случај Пакување од 2

Mcredy Блек Метал Трим Говорникот Скара Мрежа Црна 5 Говорник Скари Покрие Случај Пакување од 2

DEN 1209.60

Пристапност
Во достапна форма

Претседателот скара се користат за DIY автомобил говорник и othe јазик декоративни круг.Претседателот скара се користат за DIY автомобил говорник и othe јазик декоративни круг.Пакет Содржи : 2 парчиња x 5in Говорникот Скари.Боја : Црна; Материјал : Метал Ладно Валани Челик Мрежа, ABS.Површински Третман : Спреј Еколошки Бои.Внатрешен дијаметар : 140mm/5.51"; Надворешниот дијаметар : 148mm/5.83".Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.Тоа е чест да се направи сте задоволни.Опис на производот : Име на Производ : Говорникот Скара Делови Спецификација : Боја : црна Материјал : Метал ладно валани челик мрежа, ABS Внатрешен дијаметар : 140mm/5.51"Надворешниот дијаметар : 148mm/5.83" користи рачни мерења, не може да биде 1-2mm грешка, ве молиме да се разбере.Пакет Содржина : 2 парчиња x Говорникот Скара Замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент