.

.

N7110 AC Адаптер за Лаптоп, Полнач за Dell inspiron N5110 N5010 N7010 N4010 14 3421 5421 14R 5437 5421 15 3521 3537 3531 15R 5521 5537 17 3721 5748 17R 5737 5721 Напојување Мозок - 65W 19.5 V 3.34 НА

N7110 AC Адаптер за Лаптоп, Полнач за Dell inspiron N5110 N5010 N7010 N4010 14 3421 5421 14R 5437 5421 15 3521

DEN 302.40

Пристапност
Во достапна форма

Излез : 19.5 V 3.34 НА 65 W; Текст : AC 100-240 V 1.8 50-60 Hz.DC Големина : 7.4 ММ * 5.0 MM ; Круг Приклучокот, а не Octogon plug ве Молиме проверете со вашиот лаптоп полначот пред да се пласира.Лаптоп, Полнач Замена за Dell Inspiron 14 14 R 15 15 R 17 17 R 3421 5421 5437 3521 5521 5537 3721 5721 5737;N3010 N3110 N4010 N4011 N4110 N4040 N4050 N5010 N5030 N5040 N5050 N5110 N7010 N7110 M5010 M5110 M5030 M5040 ; Dell Latitude 3330 3340 3440 3450 3540; Dell Latitude E5250 E5440 E5450 E5540 E5550 E6440 E6540 Компјутер/Лаптоп Напојување Кабелот.Пакет се Вклучени : Еден 65 W Dell Ac Адаптер за Полнач и Еден Кабелот за Напојување ( DC мозок 5 Ft, AC кабелот 5 Ft).Нашата Услуга : се Фокусира На Обезбедување Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите,24 x 7-Мејл Поддршка and12 Месеци гаранција, 30 Дена Гаранција за Парите Назад!.Влез : 100-240 V~1.8 50-60 Hz.Излез : 19.5 V 3.34 A. Моќност : 65 W.DC Големина : 7.4 ММ * 5.0 MM Круг, не Octagon.Полначот доаѓа со НАС 3 Prong МОЌ КАБЕЛ.Компатибилен со Dell Latitude Серија : . 7480, 5480, 7280, 5580, 7214, 5404, 5414, 7414, 2100, 2110, 2120, 3150, 3160, 3190, 3300, 3330, 3340, 3350, 3380, 3420, 3450, 3470, 3480, 3540, 3550, 3580, 5250, 5270, 5420, 5470, 5500, 6430u.E5250, E5270, E5430, E5440, E5450, E5470, E5480, E5540, E5550, E5570, E5580, E6230, E6410, E6430, E6430 ATG, E6430s, E6440, E6510, E6520, E6530, E7240, E7250, E7270, E7280, E7420, E7440, E7450, E7470, E7480, 7400, 7404. D410, D420, D430, D500, D505, D510, D520 ,D530, D531, D540, D600 ,D610, D620, D630 ,D631 ,D640, D800, D810, D820 ,D830, XT, XT2, XT3, X1, X300. 14 Солиден Број 5404 / Солиден Екстремни 7204 7404 7414.

Главните карактеристики

Избор на клиент