.

.

Cra-Z-Уметност Трепет 'N Искра Направи Свој Слатка Усна Третира (17531)

Cra-Z-Уметност Трепет 'N Искра Направи Свој Слатка Усна Третира (17531)

DEN 777.60

Пристапност
Во достапна форма

Се меша, се направи, и се носат на свој блескава слатка усна третира!.Направете свој усна Balms.Ajuste Став mantener клиентот.Recipiente де Керамички отстранлив.Трепет 'N искра направи свој слатка усна третира со Cra-Z-Уметност!Се меша, се направи, и се носат на свој блескава слатка potted усна glosses!Едноставно измешајте усна сјај база со забава, овошни вкусови за да се создаде свој вкусен прилагодено усна сјај.Персонализирајте го вашиот боја и вкус во прилично дизајнер стил на мешање на садови.Овошни вкусови вклучуваат црвена Цреша fizz, сина Малина мраз, слатка ванила сон, розова bubblegum експлозија, или страшни Грозје здроби.Овие glosses оставете ги вашите усни чувство мека и мирис сладок!Толку многу забавно да се направи и да се носат!Доаѓа со се што ви треба : 5 усна сјај контејнери, 1 сад за мешање, 1 мешање со лажица, 1 Pearlized усна сјај база (3 мл/85 g), 5 шишиња ароматичните (.07 fl мл/2 ml) секој, 2 мешање шишиња, и лесно да се следат инструкциите.

Главните карактеристики

Избор на клиент