.

.

YYURUYI Нерѓосувачки Челик Non-Перфорирани Бања Пешкир Рек Тоалет и Бања Пешкир Бар Една Крпа Багажник, Виси Род Бања Прибор

YYURUYI Нерѓосувачки Челик Non-Перфорирани Бања Пешкир Рек Тоалет и Бања Пешкир Бар Една Крпа Багажник, Виси

DEN 1400.40

Пристапност
Во достапна форма

Нема остри рабови, прекрасен изглед, може да се користи за да се поправи крпи или било какви објекти виси на крпа решетката.Нашите крпа барови се од висок квалитет, здрав, уникатно дизајнирани, рационализација и модерен.Оваа крпа решетката е направен од висок квалитет и носи еден луксузен изглед за секоја бања.Крпа бар може да биде ставен на бања ѕидот веднаш до туш, па лесно можете да добиете на крпи.Service : Ако имате било какви прашања или не се задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Тоа е погоден за влажна средина во бања, површината е мазна и рамна, обезбедување на квалитет и услуга life Product име : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Scope на примена : бања/wc, итн.Карактеристики на производот : не ' рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи и други предмети).

Главните карактеристики

Избор на клиент