.

.

65-та Роденден Подароци за Мажите, Гроздобер 1957 Виски Чаша и Камења Смешно 65 Роденден Подарок за Тато Сопруг Брат, 65-та Годишнина Презентираат Идеи за Него, 65 годишни?

65-та Роденден Подароци за Мажите, Гроздобер 1957 Виски Чаша и Камења Смешно 65 Роденден Подарок за Тато Сопруг

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

【Идеален Подарок за 65-та Роденден】Потрага по идеалниот подарок за 65 роденден?Не гледам подалеку!Овој класичен и резолуцијата виски подарок сет е идеален за сите духови ентузијасти.Целосна големина, 12 ОЗ старомодни очила одговара совршен износ на вашиот омилен пијалок. 【Сите во Еден Подарок Сет】Домот природни лен подарок кутија, lead-free кристал виски чаша со засекогаш отпечаток чита 'ГРОЗДОБЕР 1957 ГОДИНА на ВОЗРАСТ ДО СОВРШЕНСТВО" и 4pcs виски застрашувачки карпи.Било виски ентузијаст ќе го ценат овој подарок собата која вклучува целосна големина на чаша виски и 4 гранит застрашувачки карпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент