.

.

JUSTPENGHUI 10PCS 6mm Карбид Стакло Вежба Малку Триаголник Вежба Битови Мермер Стакло Керамичка Плочка Вежба Малку Дрво Алатки Ѕидани Дупчење Малку Вежба малку

JUSTPENGHUI 10PCS 6mm Карбид Стакло Вежба Малку Триаголник Вежба Битови Мермер Стакло Керамичка Плочка Вежба

DEN 433.44

Пристапност
Во достапна форма

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.На карбид совет материјал има посилен ритам.Карбид вежба битови се издржливи и можат да бидат подобри од типичен челик вежба битови.Прецизно дупчење : На вежба има мазна отвори, без скршена рабови, без треперење, лесно поставеност и подобрена дупчење брзина.Спиралата torsion вратило зголемува работна површина и дупки се чисти.Комбинирање на чип отстранување и за дупчење, посочената дизајн е повеќе лесен за употреба, заштеда на време, и брзо може да се вежба.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот продавница за да го купите*Ако користите вежба да се вежба бетон, тули ѕидови и други тешко материјали (стакло, порцелан подни плочки, мермер или гранит), ве молиме да користите вода за подмачкување.Спецификација : Материјал : Зацементира carbide Color : gold Size : Глава дијаметар : 6mm, се справи со дијаметар : 6mm, работна должина : 55мм, вкупната должина : 100mm Package се Вклучени : 10* 6 MM Вежба bit Please answer : ___________________________ Note : -Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!-Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-5мм грешка.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Material:
Cemented carbide
Color:
gold
Head diameter:
6mm, handle diameter
Package Included:
10* 6MM Drill bit :
Please Note:
-Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
-Manual measurement, please allow 1-5mm error. Thanks for your understanding. :
Избор на клиент