.

.

120Pcs 10 Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Е-Клип Задржување на Snap Отворање на Прстенот Circlip Комплет 1.5/2 /3/4/5/6/7/8/9/10мм со Пластична Кутија

120Pcs 10 Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Е-Клип Задржување на Snap Отворање на Прстенот Circlip Комплет

DEN 294.96

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е на 304 нерѓосувачки челик Е-Клип асортиман комплет, 100% сосема нов и висок квалитет, издржлив и лесен за инсталација.Вклучува 120 помала големина замена e-клипови за широк спектар на обезбедување задачи околу shop или home.Направени од издржлив топлина третира, од нерѓосувачки челик со подобрување на затегнувачка цврстина, добра отпорност на корозија и масло отпор.Комплет вклучува М1.5, М2, М3, М4, М5, M6, M7, М8, М9 и M10sizes за речиси сите видови на usages.Сет вклучува пластична складирање случај да се задржи клипови уредно подредени и организирани за вашиот удобен употреба.E-клип е fastener дека има компоненти или склопови на бунари или во домувањето, создаден кога се инсталирани во ритам.Еднаш ќе се инсталира, изложени дел дела како за на рамо која го задржува специфична компонента или собранието.Постојат 10 различни големини на e-клипови кои можете да изберете како треба за различни цели и проекти.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Номинален Дијаметар : 1.5-10(мм) Количина : 120 Pcs (12 PCs во секој тип) Кутија Големина : 13.2×7×2cm Тип : Номинален Дијаметар(mm)×Надворешниот Дијаметар(mm)×Количина(парчиња) 1.5×3.5×12 2.0×5.0×12 3.0×6.0×12 4.0×8.5×12 5.0×9.5×12 6.0×11.0×12 7.0×13.0×12 8.0×15.0×12 9.0×17.5×12 10.0×20.0×12 Пакет се Вклучени : 1pcs пластична кутија на E-Клипови.

Главните карактеристики

Избор на клиент