.

.

Тешко-Ноктот Менгеме Мото Велосипед Планината Клупа за Garmin Zumo XT

Тешко-Ноктот Менгеме Мото Велосипед Планината Клупа за Garmin Zumo XT

DEN 227.76

Пристапност
Во достапна форма

НОВИ тешки RAM меморија Тешко-Claw TM со 4-дупка ЗАСИЛУВАЧИ адаптер за Garmin Zumo XT мотоцикл GPS Sat Nav Клупа.Вклучува 4-дупка ЗАСИЛУВАЧИ нокаутирам адаптер кој придава директно до вашиот ZUMO клупа.Стегачот е совршена монтажа основа за брза и лесна алатка-помалку инсталација и отстранување на круг и квадрат барови и пруги.Тешки-Ноктот може да биде стегната на шини 16-38mm (0.6"-1.5") надворешниот дијаметар.Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик Компоненти & Висока Јачина Композитни.Најлон конструкција со отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик хардвер.Гумени влошки обезбеди стабилен и дури и грчевито држејќи се за и заштита на монтирање на површината.Брзо се вклучат & ослободување на ноктот.Вклучени : 1 x менгеме планината & 1 x Buy Bits ЗАСИЛУВАЧИ адаптер 1 x Клупа.НОВИ тешки менгеме планината со 4 дупка ЗАСИЛУВАЧИ адаптер и приклучете за сите Zumo XT мотоцикл GPS Sat Nav системи.Вклучува 4 дупка ЗАСИЛУВАЧИ нокаутирам адаптер кој придава директно до вашиот ZUMO клупа.Стегачот е совршена монтажа основа за брза и лесна алатка-помалку инсталација и отстранување на круг и квадрат барови и пруги.Тешки-Ноктот може да биде стегната на шините од 16mm да 38mm надворешниот дијаметар.Морски Одделение Од Нерѓосувачки Челик Компоненти & Висока Јачина Композитни.Висока јачина стакло исполнет најлон конструкција со отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик хардвер.Гумени влошки се обезбеди стабилен, дури и грчевито држејќи се за и заштита на монтирање на површината.Брзо се вклучат и ослободување на ноктот Вклучени : 1 x Менгеме планината 1 x Buy Bits ЗАСИЛУВАЧИ адаптер 1 x Клупа.

Главните карактеристики

Избор на клиент