.

.

Shalinindia Beaded Салфетка Прстени Сет од 6 Сребрени Украси за Божиќни Украси

Shalinindia Beaded Салфетка Прстени Сет од 6 Сребрени Украси за Божиќни Украси

DEN 209.28

Пристапност
Во достапна форма

5-инчен големина ќе ги собере сите крпа салфетки.Одговараат За : Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Унисекс Возрасните.Материјал : Сребрен Монистра.Се става на маса за да ги красат маса, многу деликатна и симпатична.Додадете елегантен чувствуваат за да го покажат своите tabletop за семејството и гостите.На салфетка прстени, со својата рустикален стил, природен материјал, и таписерии занаети, додадете посебен допир на вашата трпезариска оркестарот.

Главните карактеристики

Material:
Избор на клиент