.

.

mountop Деца Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи, Лесно се Користи за Девојки и Момчиња, BPA-Free 14oz 400ml

mountop Деца Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи, Лесно се Користи за Девојки и Момчиња, BPA-Free 14oz

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

❤【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】➜ BPA-Free, не-токсични Храна одделение материјал, Еко-Пријателски, безбедна за пиење.Нашиот квалитет спарени со непобедлива услуги на клиентите нè прави само избор за премиум пластични шишиња со вода. ❤【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】➜копчето На ззп се појавува во отворот и е одлична за една рака пиење на движење, особено кога вашето дете е пуштено во училница или на игралиште. ❤【БЕЗБЕДНО ДА се ПИЕ】➜покритие На поликарбонат отворот е санитарен и кликне сигурно на своето место, заштитен spout маска ви помага да го одржувате од бруто нечистотија. ❤【БРЗ ПРОТОК】➜редизајниран шише капаче зголемува пропустливи дупка, обезбедува побрз проток од претходните верзии, само малце, и вашиот пијалок текови преку вентил. ❤【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА】➜ Изненадување за вашите деца, ќерка или некој што го сакаш, земајќи го ова шише за вода на училиште, спорт, тренинг, кампување или на било какви активности!Дозволете вашите деца го надополнува вода во било кое време и растат поздрав.

Главните карактеристики

Избор на клиент