.

.

ASI CPM21 Завртки и Ракави, за Употреба со PMP01 Повеќе Конекција Крстот Бар (Пакување од 25)

ASI CPM21 Завртки и Ракави, за Употреба со PMP01 Повеќе Конекција Крстот Бар (Пакување од 25)

DEN 380.16

Пристапност
Во достапна форма

Видот На Производите : Завртки.Пакет Димензии : 4.1 Cm L X9.7 См W X11.4 См Х. Земја На Потекло : Италија.Пакет Количина : 1. ASI CPM21 се завртки и ракавите за PMP01 Повеќе Конекција Крстот Бар.Тие обезбедуваат безбедни конекции и стабилност кога повеќе од еден коло се здружија заедно.Секој CPM21 содржи 25 завртки и ракавите.

Главните карактеристики

Избор на клиент