.

.

Almencla 40x24cm Примерок Квантитативните

Almencla 40x24cm Примерок Квантитативните

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за да апсорбираат вода на примероци, погоден за лабораториски експеримент.За повеќе употреби. 100% сосема нов.Направени од премиум материјали со висок квалитет.Лесен за употреба.Опис : - се Користи за да апсорбираат вода на примероци, погоден за лабораториски експеримент Направен од премиум материјалот, висок квалитет - Лесен за употреба - Обновливи - 100% сосема new Specification : - Вкупната Големина : Прибл.40*24 см/15.75*9.45 инчен - Материјал : Хартија - Боја : White Package Вклучува : 5 Парчиња Апсорбирање на Трудови.

Главните карактеристики

Избор на клиент