.

.

Јасно Пластика Тест Цевки со Капи,Gumball Бонбони Цевки, Бања Сол Контејнери,Бонбони Складирање Пластични Ампули 20pcs, 25x140mm(40ML)

Јасно Пластика Тест Цевки со Капи,Gumball Бонбони Цевки, Бања Сол Контејнери,Бонбони Складирање Пластични Ампули

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

【Она што ќе добиете за】20 Pcs јасно пластични цевки со алуминиумска завртка-на капаци ,3 еез funnels ,1 тест цевка четка,PET Пластика; Капа Материјал : Алуминиум; Боја : Јасно. 【40 ML Складирање Тест Цевка】 Јасно пластика тест цевка е 5.5" во должина, 1" во дијаметар, коцка капацитет е 40ml. 【Уникатен Завртка Капи Дизајн】Запечатени со алуминиумска капа, со инка и тест цевка четка во собата, тоа е погодно да се пополни различни видови на течност во тестот на цевка и за повеќекратна употреба по доволни за чистење. 【Широк Апликации】Тест цевки се погодни за чување на прав, зачини, монистра, гранули и течности,како што се домашна бања сол цевки, држејќи занает предмети шишиња, чоколадо M&M ' s цевки. 【Широк Апликации】складирање цевки обично се користи за секојдневна употреба или партија украси, како што се домашна бања сол цевки, држејќи занает предмети шишиња, чоколадо M&M ' s цевки.Сосема нов и висок квалитет.Пластични Тест Цевки со Капа, лесно да се carry Suitable за свадба, бомбони, крштевки, булчински туш, бебе туш, роденден, снимки на алкохол, секојдневни мини подарок, лансирањето партија итн.

Главните карактеристики

Material:
Plastic
Color:
Clear
Capacity:
40ml(g)
Size:
approx. 140mm long x 30mm diameter
Package Included:
20x bottles :
3 pcs funnels :
1 test tube brush. :
Избор на клиент