.

.

Даглас Sidewinder Делукс Надворешни Правец На Тенис Мислења

Даглас Sidewinder Делукс Надворешни Правец На Тенис Мислења

DEN 13344.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие рекреативни workhorse мислења се наменети за тешки носат што ги прави идеални за паркови или училиште тениски игралишта.Класичен надворешни правец на мислења се изградени на 8 мерач челик во 2-7/8" OD или 3-1/2" OD.Мислења, надворешни брзини и да се справи се заврши во црни или зелени печени-од полиестер прав грб финиш да одолее на ' рѓа и зголемување на издржливост.Интегрирани заварени челични алкохол прачки се вклучени за професионална нето инсталација.Алуминиум делукс ролна нуди мазна прилагодување на работата со страна монтирани отстранлив се справи.Овие рекреативни workhorse мислења се наменети за тешки носат што ги прави идеални за паркови или училиште тениски игралишта.Класичен надворешни правец на мислења се изградени на 8 мерач челик во 2-7/8" OD или 3-1/2" OD.Мислења, надворешни брзини и да се справи се заврши во црни или зелени печени-од полиестер прав грб финиш да одолее на ' рѓа и зголемување на издржливост.Интегрирани заварени челични алкохол прачки се вклучени за професионална нето инсталација.Алуминиум делукс ролна нуди мазна прилагодување на работата со страна монтирани отстранлив се справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент