.

.

Магнетни Безжична Енергија Банка за Автомобил, Дом, Канцеларија и На оди Брзо Полнење Полнач за Телефон Компатибилен со iPhone 12/12 Pro/12 Про Max со Вклучени Метален Прстен

Магнетни Безжична Енергија Банка за Автомобил, Дом, Канцеларија и На оди Брзо Полнење Полнач за Телефон Компатибилен

DEN 1120.80

Пристапност
Во достапна форма

IPHONE 12 КОМПАТИБИЛНОСТ - Главно наменета за i Phone 12 линија на уреди, можете лесно може да се држиме за безжичен полнач на задниот дел на телефонот за да magnetically latch на.Тоа исто така може да се користи со Mag Safe компатибилен случаи.ДРУГИОТ УРЕД КОМПАТИБИЛНОСТ - Huawei, Xiaomi, Samsung, i Phone 11/10 и сите други компатибилни безжични полнење уреди мора да го користат предвидено метален прстен за да се овозможи на моќта банката да се држи на задната страна на уредот.FAST & БЕЗБЕДНО ЗАШТИТА - Со вграден безбедносни карактеристики како краток спој, над-полнење, странски објект откривање и низок напон заштита, Чи безжичен полнач нуди безбеден, стабилен 15w задолжен за сите ваши уреди.Може да се постигне 18w полнење преку USB-В порта.МУЛТИ НАМЕНСКИ изградена во потпирачот ви овозможува да ги гледате вашите омилени видеа или играат вашите омилени игри, додека се полни во исто време.Можете исто така да стојат до вертикално или хоризонтално и полнење до 2 уреди одеднаш.Чувајте вашиот i Phone 12 уред се напојува со нашите преносни магнетни држачи.Компатибилен со i Phone 12, i Phone 12 Про и i Phone 12 Про Max.Сите други уреди (Huawei, Xiaomi, Samsung, i Phone 11/10) мора да користат е предвидено метален прстен за да се овозможи компатибилност со магнетни Чи безжично полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент