.

.

Sonix Бонбони Мечки Случај за iPhone 12 / 12Pro [10ft Капка Тестирани] Заштитна Грижа Носи Јасна Покритие за Apple iPhone 12, iPhone 12 Про

Sonix Бонбони Мечки Случај за iPhone 12 / 12Pro [10ft Капка Тестирани] Заштитна Грижа Носи Јасна Покритие за

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран за совршено да се вклопи и i Phone 12 и i Phone 12 Про.Капка Тест Уверение (UL) – 360 форма фактор обезбедува заштита околу сите страни на телефонот (10 нога Воена Капка Тест за Сертификација).Тенок и лесен, со кренати шок абсорбента страни, beveled камера дупка дизајн за леќа заштита, анти-нула УВ слој, и лесно-притиснете заштитени копчиња за рационализација на употребливост.Компатибилен со безжично полнење.Вклучува Sonix Доживотна Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент